Галузі застосування

Система temate® Si-MWC призначена для інспекції роликових зварних швів з роздавленими кромками на лініях з'єднання рулонів після зварювання.

При роликовому зварюванні з роздавленими кромками (RSEW-MS) два листи розташовують з невеликим нахльостом, стискають і зварюють разом, застосовуючи зварювальний струм для отримання цільного з'єднання. Відразу після зварювання місце з'єднання прокочують електродними роликами (вирівнюють), створюючи більш плоске з'єднання для полегшення прокатки по лінії. Збої в процесі зварювання, зміни в матеріалах і забруднюючі речовини, що потрапляють між поверхнями, що сполучаються, можуть призвести до дефектів з негативними наслідками для якості зварювання.

Система легко підключається до автоматичних зварювальних апаратів, що використовуються під час гальванізації, відпалу та інших чистових процесів. У системі використовується ультразвуковий метод ЕМАП (електромагнітного акустичного перетворювача) компанії Innerspec Technologies, найнадійніший метод неруйнівного контролю для об'ємної інспекції зварних швів при виробничих швидкостях у складних промислових умовах.

Основні характеристики обладнання temate® Si-MWC

Інспекція роликових зварних швів із роздавленими кромками для з'єднання рулонів.
Об'ємна інспекція на наявність внутрішніх дефектів невидимих на поверхні.
Повна оцінка відразу після зварювання з повним і відстежуваним записом результатів для подальшого аналізу, відстеження та моніторингу процесу.
Самокалібрується датчик для надійних і повторюваних інспекцій.
Програмовані налаштування для інспекції матеріалів різних складів та товщини.
Робота повністю в автоматичному режимі.

Напишіть ваше запитання та наш менеджер зв'яжеться з вами

Дякую! Ваше звернення отримано!
Ой! Під час надсилання форми сталася помилка.