Галузі застосування

BW-LT(ERW) - автоматизована система інспекції поздовжніх швів зварних труб з електричним опором. Метод ЕМАП сухого контакту дозволяє проводити інспекцію відразу після зварювання та ефективно виявляти всі дефекти згідно з API, а також незадовільне видалення внутрішньої грати.

Відсутність контактної рідини дозволяє проводити інспекцію труб за більш високих температур і проводити установку устаткування відразу після зварювального апарату без необхідності швидкого охолодження. Система відповідає всім стандартам API і виявляє такі дефекти зварювання: тріщини-надриви, пори, включення, шлакові забруднення, перекіс, задирки та незадовільне видалення грата (за внутрішнім та зовнішнім діаметром).

Після інспекції зварного шва система виконує миттєве визначення його якості та зберігає повний звіт для подальшого аналізу, відстеження та контролю процесу. Усі звіти зберігаються на мережному диску та легко експортуються у різних форматах. Стандартні вимоги до місця встановлення: 1372 мм (54") у довжину (напрямок руху продукції), 2670 мм (105") завширшки та 2670 мм (105") у висоту. Компанія Innerspec також може виготовити обладнання відповідно до Ваших вимог до місця встановлення .

Система Temate BW-LT(ERW) забезпечує чудову окупність інвестицій за рахунок мінімізації коефіцієнта вибракування та контролю процесу.

Основні характеристики обладнання temate® BW-LT(ERW)

Метод безконтактного ультразвукового ЕМАП
Незалежна ПЛК для повністю автоматизованої інспекції на виробничій лінії
Встановлюється безпосередньо після зварювального апарату для миттєвого звіту щодо якості зварювання та контролю процесу в режимі реального часу.
Забезпечує повнооб'ємну інспекцію зварного шва, включаючи якість обрізки кромки за внутрішнім діаметром, відповідно до стандартів API (Американського нафтового інституту)
Різні датчики налаштовані на виявлення всіх дефектів незалежно від їх типу та орієнтації
Функція автоматичного маркування дефекту, Автоматичний перехід від калібрування до експлуатації

Напишіть ваше запитання та наш менеджер зв'яжеться з вами

Дякую! Ваше звернення отримано!
Ой! Під час надсилання форми сталася помилка.