Галузі застосування

Система Rollmate – це автоматизоване рішення для інспекції металевих прокатних валків з будь-якого сплаву, кованих та литих.

Запатентована технологія контролю компанією Innerspec Technologies з використанням багатоканальної системи датчиків для одночасного виявлення дефектів на поверхні та під поверхнею валка, виявлення порушень зв'язку обічайка-середина, вимірювання товщини оболонки та виявлення м'яких плям (вм'ятин) за один прохід.

Результати представлені у вигляді простих для розуміння дефектних карт та гістограм C-Scan. Усі результати та статистика зберігаються у базі даних разом з іншою інформацією з валку. Додаткова Експертна Система може бути використана для інспекції роботи валка та оцінки терміну, що залишився.

Перевірка служби проводиться в процесі шліфування та не потребує додаткових витрат часу. Система забезпечує безперервне відстеження стану валка під час шліфування в режимі реального часу, що дозволяє зняти мінімальну кількість матеріалу, і водночас гарантує відсутність дефектів у валці.

Система Rollmate розроблена для встановлення на будь-який шліфувальний верстат. Виконавчий механізм може бути частиною шафи контрольно-вимірювальних приладів або відокремлений від приладів і встановлений під будь-яким кутом на валок.

Ця система є невитратною в експлуатації та техобслуговуванні, і може працювати повністю автоматично.

Основні характеристики обладнання Rollmate

Проводить інспекцію валків з будь-якого сплаву, кованих та литих.
Виявляє поверхневі та підповерхневі дефекти, порушення зв'язку обічайка-середина та м'які плями (синці).
Виявляє поверхневі тріщини у всіх напрямках від 0,1 мм у глибину
Експертна система для моніторингу роботи та оцінки терміну служби, що залишився
Повністю автоматизована система встановлюється на будь-який шліфувальний верстат
Нечутливий до залишкового магнетизму валка

Напишіть ваше запитання та наш менеджер зв'яжеться з вами

Дякую! Ваше звернення отримано!
Ой! Під час надсилання форми сталася помилка.