Галузі застосування

Дані системи використовують методи безконтактного ЕМАП або сухого контакту для забезпечення швидких вимірювань без руйнування без контактної рідини. У системах temate датчики ЕМАП можуть використовувати електромагніти або постійні магніти в залежності від типу матеріалу та умов інспекції.

Системи TG-IL призначені для автоматичного вбудованого виміру товщини металевих та неметалічних матеріалів з використанням ультразвукової технології. Вимірювання здійснюється шляхом розрахунку часу, який потрібний ультразвуковому імпульсу, який був згенерований у матеріалі, для відображення протилежної стінки або межі. Системи можуть бути встановлені у виробничу лінію з метою вимірювання тонкої смуги, товстої листової сталі, заготовок, болванок, труб або інших предметів з нестандартними геометричними параметрами для контролю якості та процесу виробництва. швидкості.

У системах PowerUT запатентовані п'єзоелектричні перетворювачі сухого контакту в поєднанні з потужними приладами Innerspec дозволяють проводити інспекцію неметалічних або високорезистивних матеріалів без застосування контактної рідини. Контрольно-вимірювальні прилади TG-IL розміщені у невеликому промисловому корпусі, розташованому поруч із місцем проведення інспекції, що передає власний бездротовий сигнал. Дисплей та керування доступні з будь-якого пристрою, підключеного до пристрою через мережу WiFi або промисловий порт Ethernet з використанням звичайного інтернет-браузера.

Основні характеристики обладнання temate® TG-IL

Безконтактний ЕМА перетворювач дозволяє проводити вимірювання за граничних температур на відстані до 5 мм від поверхні матеріалу.
ЕМАП не схильний до впливу поверхневих умов, може бути використаний на необробленій, що має покриття, окисленій або брудній поверхні
ЕМАП не вимагає, щоб датчик був розташований точно перпендикулярно деталі для виконання вимірювання
П'єзоелектричні датчики сухого контакту дозволяють проводити контроль без використання контактної рідини на неметалевих деталях
Висока точність (+/- 2,5 мкм) і роздільна здатність у поперечному напрямку (1 мм - УЗК ДРД, 3 мм - ЕМАП)
Компактне промислове обладнання доступне через мережі WiFi або Ethernet через будь-який інтернет-браузер

Напишіть ваше запитання та наш менеджер зв'яжеться з вами

Дякую! Ваше звернення отримано!
Ой! Під час надсилання форми сталася помилка.