Галузі застосування

VOLTA - це потужний двоканальний портативний ультразвуковий прилад, спеціально розроблений для застосування з електромагнітно-акустичними перетворювачами (ЕМАП).

Удосконалене прикладне програмне забезпечення має прості у використанні майстри налаштування для полегшення встановлення та аналізу УЗК СРД (УЗК середнього радіусу дії / 0-3 м), УЗК ДРД (УЗК далекого радіусу дії / 1-100 м головок рейки, тонких зварних швів та інших ексклюзивних рішень.

Прилад VOLTA має компактний і міцний корпус, його робота заснована на запатентованій технології імпульсного генератора для найбільш енергоємних застосувань ЕМАП. Стандартне програмне забезпечення на операційній платформі Innerspec Technologies (ITOP) містить інтуїтивно зрозуміле меню для налаштування будь-якого пристрою ЕМАП з використанням стандартних датчиків з каталогу компанії Innerspec для звичайного променя, променя під кутом і хвиль, що направляються.

Основні характеристики обладнання VOLTA

2 ультразвукові канали для застосування ЕМАП з діапазоном від 20 кГц до 8 МГц
Стандартне програмне забезпечення дозволяє використовувати будь-який варіант застосування ЕМАП, включаючи звичайний промінь, промінь під кутом і хвилі, що направляються.
Інтерфейс користувача NDT-Web™ та безшовна інтеграція з порталом NDT-Link™
Синусоїдальна напруга з амплітудою 1,100 В та 6 кВт пікової потужності на канал, від 1 до 10 циклів
Програмне забезпечення для УЗК СРД (УЗК середнього радіусу дії), УЗК ДРД (УЗК далекого радіусу дії), головок рейки, тонких зварних швів та інших унікальних застосувань
Повний набір інструментів забезпечення продуктивності для управління ресурсами, віддаленої підтримки, Спільного використання даних та Звітності

Напишіть ваше запитання та наш менеджер зв'яжеться з вами

Дякую! Ваше звернення отримано!
Ой! Під час надсилання форми сталася помилка.