Галузі застосування

BW-LT(ERW) - автоматизована система інспекції поздовжніх швів зварних труб з електричним опором. Метод ЕМАП сухого контакту дозволяє проводити інспекцію відразу після зварювання та ефективно виявляти всі дефекти згідно з API, а також незадовільне видалення внутрішньої грати.

З метою отримання повної карти провідності, матриці датчиків переміщуються через верхню та нижню поверхні листа, тоді як він проходить через контрольно-вимірювальну станцію. Даний метод відповідає найвищим міжнародним стандартам точності і може бути налаштований відповідно до різних вимог до покриття та швидкості вимірювань.

Запатентований метод Innerspec автоматично вирівнює датчики в процесі калібрування. Система створена на базі операційної платформи Innerspec Technologies (ITOP) з інтерфейсом користувача NDT-Web (TM). Система PowerEC CM розроблена для інтеграції в будь-який процес виробництва і забезпечує результати, що легко інтерпретуються. Система має незначні витрати на експлуатацію та обслуговування, а також може працювати повністю автоматизовано без втручання людини. Система PowerEC CM розроблена для інтеграції у будь-який процес виробництва. Просте налаштування та експлуатація, необмежене сховище конфігурацій, зручне для користувача відображення результатів та просте встановлення забезпечують миттєві результати вимірювань. Система має незначні витрати на експлуатацію та обслуговування, повністю автоматизована та потребує мінімального втручання людини.

Основні характеристики обладнання PowerEC® CM

Безконтактний метод вихрових струмів
Максимально допустима похибка вимірювання +/- 0,3% IACS. Покриття та точність вимірювань відповідає стандарту MIL-STD-1537C
Швидкість руху до 3 м/с
Користувальницьке програмне забезпечення з результатами, що легко читаються у вигляді С-розгортки
Створено на основі програмного забезпечення ITOP. З інтерфейсом користувача NDT-Web™
Незалежна колібрувальна станція
Автоматичне коригування температури та зазору під час сканування
Повна інтеграція з виробничим рівнем II для повністю автоматизованої інспекції

Напишіть ваше запитання та наш менеджер зв'яжеться з вами

Дякую! Ваше звернення отримано!
Ой! Під час надсилання форми сталася помилка.